01

Nasza historia

Rodzinna tradycja kulinarna, pasja do gotowania i dobrego jedzenia, którym towarzyszyła potrzeba ciągłego rozwoju dała początki Food Passion. Firma jest na rynku Trójmiejskim od siedmiu lat ale podstawą działalności jest doświadczenie, które pracownicy Food Passion zdobywali latami w hotelu Orle w Gdańsku, dzięki czemu nasze fundamenty zbudowane są z doskonałej znajomości gastronomi, kunsztu kulinarnego oraz wysokiej jakości obsługi. Te elementy towarzyszą każdemu wydarzeniu które organizujemy niezależnie od jego formatu. Od samego początku Food Passion koncentrowała swoją działalność na cateringu, gdzie życzenia naszych klientów stanowiły priorytet. Z biegiem lat doceniło nas wiele firm dla których pracujemy niemalże na wyłączność, zapewniając przerwy kawowe, lunche biznesowe, obsługę konferencji, warsztatów szkoleniowych i wiele innych. Każdego dnia nasza historia piszę się więc sama.

02

Dlaczego my

Rozumiemy jak ważna jest kompleksowość usługi, dlatego dopracowujemy każdy szczegół aby efekt finalny zadowalał pod każdym względem. W swoim dorobku mamy organizację eventów każdego rodzaju. Umiejętności organizacyjne pozytywnie zweryfikował nasz catering w czasie dwutygodniowej konferencji dla czterystu osób podczas warsztatów w Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni w 2017 roku. Regularnie organizujemy imprezy świąteczne dla firm. Połączenie tradycyjnej polskiej kuchni z panującymi trendami biznesowymi pozostawiła pozytywne wspomnienia. Było tak podczas Wigilii Epam System dla 150 osób,  czy Wielkanocnego śniadania dla firmy Goyello w 2018 roku. Jubileusze i urodziny to wyśmienita okazja aby nasi kucharze popisali się kreatywnością i fantazją, serwując menu podkreślające działalność  organizacyjną klienta, jak w przypadku pomarańczowych urodzin Geeg Girls Carrots, które obsługujemy już kolejny rok. Możemy jeszcze długo wymieniać przykłady naszych realizacji ale szanujemy Twój czas. Sprawdź, a sam się przekonasz dlaczego warto z nami współpracować.

03

Kantyny

Na terenie Trójmiasta posiadamy sieć kantyn w których serwujemy śniadania, lunche, szeroki wybór pierogów własnej roboty i przekąski. Nasi goście nie mogą narzekać na nudę, szeroka gama dań zmienia się w trybie tygodniowym jak i sezonowym. Króluje solidna polska kuchnia w postaci treściwych zup i dań mięsnych, a towarzyszą jej potrawy ze wszystkich stron świata. W naszych kantynach każdy znajdzie coś dla siebie w przyjaznej cenie. Nakarmimy roślinożerców, łasuchów i tych którzy cenią proteiny w diecie. Stawiamy na rzetelność w nowoczesnej odsłonie więc nasze kuchnie są profesjonalnie wyposażone, a sale przestronne i praktyczne. Kantyny to doskonałe miejsce spotkań o bardziej kameralnym charakterze. To tutaj organizujemy imprezy rodzinne: chrzciny, urodziny, komunie, jubileusze, a nawet niewielkie wesela. Dopracowanym cateringiem chcemy uczynić każdą uroczystość niepowtarzalną i godną zapamiętania.

Zapraszamy

Biuro Food Passion
Ul. Piotra Norblina 23
Gdańsk Strzyża

Kontakt

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego, które nie jest wiążące z rezerwacją terminu czy poniesieniem kosztów. W polu ‘’informacje dodatkowe, życzenia specjalne’’ prosimy o wpisanie wszystkich informacji, które pozwolą nam precyzyjnie przygotować ofertę: planowany budżet, przewidywaną ilość osób, czas trwania imprezy, godziną rozpoczęcia czy charakter spotkania.